.X.
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود - دانلود آهنگ جدید فیلم و سریال عکس

مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود

جمعه 2 مرداد 1394 ساعت 10:52
حسن روشن مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند
اظهارات جنجالی روشن؛
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند
پیشکسوت و منتقد شماره یک استقلال گفت: «کرار تا پارسال از انتقادات من در امان بود ولی این‌بار نمی‌گذارم آب خوش از گلویش پایین برود.»


به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، حسن روشن در راه بازگشت به تهران بود. او هم همراه خانواده به شمال سفر کرده بود اما به دلیل ریزش کوه و جاده در مسیر چالوس-تهران، مسیر جاده کناره را در پیش گرفته بود تا از رشت-قزوین به سمت تهران برگردد.

 

با این حال و در شرایطی که گرم رانندگی کردن بود خیلی داغ و پرحرارت درباره اتفاقات اخیر مربوط به جاسم کرار و شماره 7 فرهاد مجیدی حرف زد و از یارگیری و جوانگرایی مظلومی تعریف مشروط کرد! وی خط و نشان سفت و سختی هم برای پرویز کشید.

 

اظهارات روشن را در ادامه می خوانید:

 

* آقای روشن! خبر دارید که جاسم کرار نیامده حاشیه‌سازی کرده و ماجرای پوشیدن عدد 7 را مطرح ساخته؟

- هر چه بر سر این باشگاه بیاید حقش است. وقتی استقلال می‌پذیرد که بازیکنی با این سطح از شخصیت را به خدمت دوباره‌اش درآورد تعجب نباید کرد که چنین مسایلی هم برای آن به‌وجود بیاید.

 

* یعنی شما به کل با تمدید قراردادش مخالفید؟

- نگه داشتن کرار باعث شد تا سفت و سخت جلوی مظلومی بایستم. این بازیکن تا پارسال از انتقادات من در امان بود ولی این‌بار نمی‌گذارم آب خوش از گلویش پایین برود. نه او و نه مظلومی که کرار را برگردانده است. مظلومی اشتباهی که قلعه نویی انجام داد را کرد. این بازیکن شخصیت کل بچه‌های تیم استقلال را خرد کرده و همان زمان که آ‌ن‌ رفتارها را انجام داد فهمیدم که کرار، بازیکن بشو نیست و از این عراقی فوتبالیست در نمی‌آید.

 

* او عدد 7 را خواسته بود، می‌دانید؟

- هفت؟ اصلا جای او جایی نیست که هفت بپوشد. من که می‌گویم او اصلا نباید لباس فوتبال ایران را بپوشد چه برسد به اینکه بخواهد برای خودش عدد تعیین کند. باشگاه که خانه خاله نیست هر کسی هر کاری دلش خواست انجام دهد. گرچه باشگاه استقلال مثل صافکاری‌های کنار اتوبان امام علی (ع) است.

 

* این را چه زمانی متوجه شدید؟

- وقتی از من خواستند که برای انتخاب مربی به باشگاه بروم. آنجا بود که فهمیدم این‌ها فقط می‌خواهند یکی بیاید و به اینکه چه کسی باشد کاری ندارند. علی جباری می‌گفت امیر قلعه‌نویی را بیاوریم چون تماشاگر دارد. علی نظری جویباری می‌گفت پرویز سوبله چوبله را بیاوریم که دربی‌ها را می‌برد. مقداد نجف‌نژاد هم که به توپ می‌گوید قارپور می‌گفت علیرضا منصوریان را بیاورید. کاملا مشخص بود که آن‌ها فقط می‌خواستند یکی بیاید. کسی که دربی را برده که دلیل بر خوب بودنش نیست. مربیگری که با این مسایل سنجیده نمی‌شود. الان پرسپولیس را ببینید.

 

* وضعیت پرسپولیس خوب است؟

- حداقلش این است که با وجود یک مربی خارجی (برانکو) این روزها تیم‌شان در آرامش به سر می‌برد و همین هم یک مقدار امیدوار کننده است.

 

* حرکت مجیدی را تایید می‌کنید که گفته به کرار اجازه نداده تا 7 را بپوشد؟

- او هم بیجا کرده چنین حرفی زده. مگر در باشگاه استقلال مال تقسیم کرده‌اند که کسی شماره‌ای را مال خودش بداند. من هم در استقلال 7 می‌پوشیدم پس باید می‌گفتم که کسی بعد از من 7 نپوشد؟ 7 فقط متعلق به حسن روشن است؟ این چه حرف‌هایی است؟ اگر اینطور پیش برویم و هر کسی شماره‌ای را مال خودش بداند تا چند سال بعد نفرات جدید هم که به استقلال می‌آیند باید شماره‌های 362 و چندوقت بعد شماره 673 را بپوشند. این حرف‌ها دیگر چیست؟ پیراهن مال باشگاه‌ است نه بازیکن. بازیکن باید افتخار کند که از یک تا 11 هر شماره‌ای را به او بدهند.

 

* منظورتان کرار است؟

- صد در صد مخالف کرار هستم. وقتی این بازیکن اشک جانباز 75 درصد را درمی‌آورد و به کل فوتبال ما توهین می‌کند چرا باید با چنین بازیکنی قرارداد بست؟ طرف فحشش را به ما داده پولش را هم گرفته، شاسی بلندش را هم خریده و هتلش را هم می‌سازد و به ریش ما می‌خندد.

 

* یارگیری استقلال و جوان‌شدن تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟

- این خیلی خوب است اما به شرطی که با این همه مخارج آن‌ها را بازی هم بدهند و فقط بر سر جذب آن‌ها معامله نکرده باشند. پارسال هم بازیکنان جوانی به استقلال آمدند ولی بازی‌شان ندادند. استقلال فصل پیش از نظر بازیکن غنی بود و نیازی به این همه تغییر نداشت.

 

* پس اشکال کار کجا بود؟

- اینکه 2 تا بازی را نمی‌توانید پیدا کنید که استقلال با دو ترکیب مشابه به زمین رفته باشد. همیشه در استقلال گروکشی بود. یک عده بازی می‌کردند یک عده ناراحت می‌شدند، یک عده باید بازی می‌کردند و یک عده لازم بوده بازی کنند و همین شد که از 25 تا بازی هیچکدام‌شان ترکیبی مشابه هم نداشتند.

 

* می‌توان به این استقلال امیدوار بود یا نه؟

- اگر باندبازی نباشد شاید و اگر به این جوانان اجازه بدهند تا به میدان بروند و بازی کنند.

روزنامه گل

مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی ...

www.jamnews.ir/mobile/mobiledetail/News/516881/234
۲ روز پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند ...

مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد نمی گذارم آب خوش از گلوی ...

khabarpu.com/h.php?t=169-xDETAIL-xNEWS...t...i...
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند-جام نیوز|خبر پو,مرجع ...

مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی ...

rss.lorddownload.com/.../177728/مجیدی-بیخود-گفت-کرار-7-نپوشد-نم...
۲ روز پیش - ... از انتقادات من در امان بود ولی این‌بار نمی‌گذارم آب خوش از گلویش پایین برود.» ... مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی ...

vista.ir/.../مجیدی-بیخود-گفت-کرار-7-نپوشد-نمی-گذارم-آب-خوش-از-گلو...
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند. پیشکسوت و ...

نشر چالش - درباره ی ما

lvlsn.ir/news/45a2985fc3b89f5691108ffab9682baf_3/
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند حرف های قابل ...

مصاحبه ای که استقلالی ها را عصبانی کرد؛ با اقدامی ...

iran1404.com/?p=474680
۱ روز پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

الواترا | شبکه اجتماعی ورزشی

elvatra.com/
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند. پیشکسوت و ...

نامزدی کریستیانو رونالدو با زیباترین زن مکزیک! +عکس

www.shahrekhabar.com/picnews/1425640380790409
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

حذفی کاپ - فرصتش پیدا شود دوباره با آن خواننده عکس می ...

www.hazfi-cup.com/news?id...دوباره_با_آن...با...
۱۹ ساعت پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

خبر خوان ساتور->عکس جالب و دیدنی بائو قبل و بعد از گریم

www.sator.ir/.../74419-عکس-جالب-و-دیدنی-بائو-قبل-و-بعد-از-گریم.ht...
۱۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - +عکس · مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد ...

رفتار متناقض باشگاه استقلال در مورد بیک‌زاده - کاوشگر سبنا

sebna.ir/sos1.php/commented/40952
۲ روز پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

مدافع پرسپولیس چند پیشنهاد از باشگاه های خارجی دارد / ...

rasad.irna.ir/fullnews/1E9245095585.html?h=1
۱۲ ساعت پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

سعید معروف نظر ملی پوش والیبال برای انتقال به اروپا را ...

setfaweb.ir/سعید-معروف-نظر-ملی-پوش-والیبال-برای-انت/
۱۳ ساعت پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

مشکل استقلال از نظر مظلومی پس از تساوی در بازی امروز ...

baaztab.com/مشکل-استقلال-از-نظر-مظلومی-پس-از-تساوی-د/
۹ ساعت پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

وی ام نیوز | مشکل استقلال از نظر مظلومی پس از تساوی در بازی ...

vmnews.ir/item-175306-مشکل-استقلال-از-نظر-مظلومی-پس-از-تساوی-د
۱۳ ساعت پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

جام نیوز :: JamNews هواپیمای ایرانی PK2

netct.in/more/1885985_1/جام-نیوز-JamNews-هواپیمای-ایرانی-PK2.html
۲ روز پیش - ... ساز مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد ...

جام نیوز :: JamNews گزارش ارگان سیا ... - پاتوقی

netall.ir/article/7023018_11/جام-نیوز-JamNews-گزارش-ارگان-سیا.html
۲ روز پیش - ... ساز مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد ...

سرگرمی ،تفریحی ، خبر ، عکس ، آهنگ » Blog Archive ...

carlovers.ir/تصاویر-دمشق-در-ایام-عید-فطر/
... مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند · ویدئو/ پیانو ...

تیتر آخرین مطالب - عصر ورزش

asrvarzesh.ir/last-news-day.html
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند ...

اجتماعی - دوست دارم روزی به پرسپولیس برگردم و شماره 8 علی ...

jazzservices.net/.../دوست_دارم_روزی_به_پرسپولیس_برگردم_و_شماره_...
۲۰ ساعت پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

سایت آزمون دانشگاه آزاد azmoon org کنکور آزاد - درباره ی ما

search.diacoweb.ir/.../Yp9mHLdii2LLYp9ivLdin2LPZhNin2YXbjC5od...
... تابستان) مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند جشن ...

سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی

puyande.com/page/azad-uni-tranfer.php
مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند · دستگیری 5 ...

حمله نظری جویباری به عضو کمیته اخلاق در اینستاگرام

www.shahrahnews.ir/اخبار-ورزشی/343009
۱ روز پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

بنتکه سرانجام با لیورپول قرارداد بست|بنتکه سرانجام - واضح

vazeh.com/n10625554/بنتکه-سرانجام-با-لیورپول-قرارداد-بست
۱ روز پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی ... پایین برود چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند ...

عکسی ناراحت کننده از مصدومیت شدید بازیکن کیه وو - titreno ...

www.titreno.ir/.../عکسی-ناراحت-کننده-از-مصدومیت-شدید-بازیکن-کیه-...
۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عصر ورزش: فدریکو ماتیلو بازیکن 19 ساله یوونتوس که به صورت قرضی در تیم کیه وو بازی می کند در جریان بازی امشب (17 اسفند) آ اس رُم و کیه وو توسط ناینگولان ... مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند ...

دانلود فیلتر شکن اندروید,دانلود فیلترشکن برای اندروید

lavdan.com/p/android-anti-filter-دانلود-فیلتر-شکن-اندروید.htm
سایفون ۳ یک ابزار فیلترینگ از شرکت سایفون است که با استفاده از وی پی ان، اس اس اچ و پراکسی اچ تی تی پی برای شما دسترسی به اینترنت بدون فیلتر را فراهم میکند. که بسیار .... مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

ایران شرکت های بزرگ را برمی گرداند - جام نیوز - همه خبرها

khabar.parsijoo.ir/showNewsPost.pj?type=firstpage&npid...
۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

فوری/ حریق دو خودروی حامل سوخت در اتوبان خلیج فارس | ایراتو

irato.ir/fa/.../فوری-حریق-دو-خودروی-حامل-سوخت-در-اتوبان-خلیج-فارس/
۲ روز پیش - مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند.

پراید برخورد میکند

book.ahc2012.org/پراید-برخورد-میکند/

مهدی رضایی مدیر منطقه 2 عملیات آتش نشانی مشهد گفت: حوالی ساعت 14 روز گذشته یک دستگاه خودروی پراید در بزرگراه میثاق شهر ... +عکس · مجیدی بیخود گفت کرار 7 نپوشد / نمی گذارم آب خوش از گلوی کرار و مظلومی پایین برود / چرا با بازیکنی که اشک جانباز ما را درمی‌آورد قرارداد بستند · به خاطر پیشنهادات بهتری که دارم نه قرضی به ...

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.